Hoppa till innehåll
    AD
    Agne Hanssons Dik och Dränering

    Agne Hanssons Dik och Dränering

    Etablerat 1988 · 38 år

    Sedan 1988 har Agne Hanssons Dik och Dränering levererat mark- & grundarbetetjänster med fokus på kvalitet och nöjda kunder i Gävleborg. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Gävleborg och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek.

    Fyll i formuläret för att kontakta firmor inom mark- & grundarbete i Järvsö.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Agne Hanssons Dik och Dränering— och fler företag i Järvsö

    Vad ska byggas? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Järvsö.

    Etablerat 1988 · Järvsö

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Järvsö.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Agne Hanssons Dik och Dränering på 30 sekunder

    Sedan 1988 har Agne Hanssons Dik och Dränering levererat mark- & grundarbetetjänster med fokus på kvalitet och nöjda kunder i Gävleborg. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Gävleborg och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek. Verksamheten inom mark- & grundarbete har sin bas i Ljusdal kommun, Gävleborg. Behöver du hjälp med mark- & grundarbete i Järvsö? Kontakta Agne Hanssons Dik och Dränering för en kostnadsfri konsultation och offert. Vi ser fram emot att höra från dig!

    KommunLjusdal
    LänGävleborg
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Järvsö. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med mark- & grundarbete

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Branschen

    Rivning & markarbete

    Företag i Sverige
    8 621
    Medianomsättning
    7.2 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Agne Hanssons Dik och Dränering

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Järvsö

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    mark- & grundarbete i Järvsö

    Jämför mark- & grundarbete i Järvsö innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01JFJärvsö VTL och Följebil ABSedan 20094,839 omdömen
    2. 02EGEntreprenad Projekt Gävleborg ABSedan 20195,07 omdömen
    3. 03RERiggtech Entreprenad ABSedan 20104,812 omdömen
    4. 04KKKläppaåsen Konsult ABSedan 20085,03 omdömen
    5. 05KEKläppaåsen Entreprenad ABSedan 20145,03 omdömen
    6. 06JEJonas Markusson Bygg Eftr. ABSedan 19844,84 omdömen
    7. 07HMHälsinge Markentreprenad ABSedan 20114,84 omdömen
    8. 08PJPeter Jarlgård ABSedan 20234,3261 omdömen
    Se alla mark- & grundarbete i Järvsö
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Agne Hanssons Dik och Dränering
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer19640228-7533
    Registrerat1988
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 1 månad sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Agne Hanssons Dik och Dränering utgår från Järvsö

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Kalv 5565, 820 40 Järvsö
    Län
    Gävleborg
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånAgne Hanssons Dik och Dräneringoch andra firmor i Järvsö

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas