Hoppa till innehåll
    EI
    Eitech AB

    Eitech AB

    Etablerat 2007 · 19 år

    Letar du efter en pålitlig elektrikerfirma i Umeå? Eitech AB hjälper dig gärna. Vi drivs av engagerade yrkesmän med genuin passion för yrket.

    Fyll i formuläret för att kontakta elektrikerfirmor i Umeå.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Eitech AB— och fler företag i Umeå

    Vad behöver du hjälp med? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Umeå.

    Etablerat 2007 · Aktiebolag · Umeå

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Umeå.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Eitech AB på 30 sekunder

    Letar du efter en pålitlig elektrikerfirma i Umeå? Eitech AB hjälper dig gärna. Vi drivs av engagerade yrkesmän med genuin passion för yrket. Det personliga engagemanget märks i varje projekt – från första kontakten till färdigt resultat. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 556730-9637 och har varit verksamt i Västerbotten sedan 2007 – 19 år i branschen. Verksamheten inom elektriker har sin bas i Västerbotten. Eitech AB – din partner för elektriker i Umeå. Ring oss eller skicka en förfrågan direkt från denna sida.

    KommunUmeå
    LänVästerbotten
    I ledningen12 personer
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Umeå. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med elektriker

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Företagsledning

    Personer som driver Eitech AB

    TL
    Tomas Lindsbro
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    LE
    Leverantorsreskontra Esp
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    MG
    Markus Gensmarker
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    PA
    Patrik Ahrling
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    OF
    Olov Forss
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    AJ
    Andreas Jonsson
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    FM
    Felanmalan Malmo
    Kontakt
    Ur Bolagsverkets register
    FE
    Faktura Esp
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    Branschen

    El, VVS & installation

    Företag i Sverige
    14 329
    Medianomsättning
    8.7 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Eitech AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Umeå

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    elektriker i Umeå

    Jämför elektriker i Umeå innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01AIAskenstams installation ABSedan 20254,85 omdömen
    2. 02EUElgruppen Umeå ABSedan 20164,54 omdömen
    3. 03EAElectrum Automation AktiebolagSedan 19883,77 omdömen
    4. 04AUAtcontrol i Umeå ABSedan 2010Inget betyg ännu
    5. 05KAKabelab aktiebolagSedan 2013Inget betyg ännu
    6. 06TATreana Allservice ABSedan 2018Inget betyg ännu
    7. 07EUElnallen i UmeåSedan 2023Inget betyg ännu
    8. 08EHET Hiss ABSedan 2025Inget betyg ännu
    Se alla elektriker i Umeå
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Eitech AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer556730-9637
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat2007
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 5 månader sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Eitech AB utgår från Umeå

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Box 3152, 903 04 Umeå
    Län
    Västerbotten
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånEitech ABoch andra firmor i Umeå

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas