Hoppa till innehåll
    RR
    Resares Rör AB

    Resares Rör AB

    Etablerat 2021 · 5 år

    Letar du efter en pålitlig vvs & rörmokarefirma i Lindesberg? Resares Rör AB hjälper dig gärna. Oavsett projektets storlek angriper vi varje uppdrag med samma engagemang och noggrannhet.

    Fyll i formuläret för att kontakta firmor inom vvs & rörmokare i Lindesberg.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Resares Rör AB— och fler företag i Lindesberg

    Vad behöver du hjälp med? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Lindesberg.

    Etablerat 2021 · Aktiebolag · Lindesberg

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Lindesberg.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Resares Rör AB på 30 sekunder

    Letar du efter en pålitlig vvs & rörmokarefirma i Lindesberg? Resares Rör AB hjälper dig gärna. Oavsett projektets storlek angriper vi varje uppdrag med samma engagemang och noggrannhet. Vårt mål är alltid att överträffa förväntningarna. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 559336-8045 och har varit verksamt i Örebro sedan 2021 – 5 år i branschen. Verksamheten inom vvs & rörmokare har sin bas i Örebro. Behöver du hjälp med vvs & rörmokare i Lindesberg? Kontakta Resares Rör AB för en kostnadsfri konsultation och offert. Vi ser fram emot att höra från dig!

    KommunLindesberg
    LänÖrebro
    I ledningen2 personer
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Lindesberg. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med vvs & rörmokare

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Företagsledning

    Personer som driver Resares Rör AB

    HR
    Hans Erik Andreas Resare
    Styrelseledamot
    Ur Bolagsverkets register
    AN
    Andreas
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    Branschen

    El, VVS & installation

    Företag i Sverige
    14 329
    Medianomsättning
    8.7 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Arbetsområde

    Lindesberg och kringkommuner

    Baserat på företagets placering i Lindesberg är Resares Rör AB sannolikt tillgänglig för projekt i dessa 6 kommuner inom pendlingsavstånd.

    Baserat på pendlingsstatistik från SCB
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Resares Rör AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Lindesberg

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    vvs & rörmokare i Lindesberg

    Jämför vvs & rörmokare i Lindesberg innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01OVOla Boströms Brunnsborrning & VVS ABSedan 1987Inget betyg ännu
    2. 02PVProsper VVS ABSedan 2010Inget betyg ännu
    3. 03BVBergslagens VVS ABSedan 2010Inget betyg ännu
    4. 04LVLGV Golv & Vägg ABSedan 2011Inget betyg ännu
    5. 05KRKatrinelund's Rör ABSedan 2021Inget betyg ännu
    6. 06TOTOLOY ABSedan 2023Inget betyg ännu
    7. 07BEBergslagsbrunnen ABSedan 2024Inget betyg ännu
    8. 08FVFrövi VVS ABSedan 2025Inget betyg ännu
    Se alla vvs & rörmokare i Lindesberg
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Resares Rör AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer559336-8045
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat2021
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 5 månader sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Resares Rör AB utgår från Lindesberg

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Fornaboda 326, 711 91 Lindesberg
    Län
    Örebro
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånResares Rör ABoch andra firmor i Lindesberg

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas