Hoppa till innehåll
    AF
    ARKAMO Fastighetsförvaltning AB

    ARKAMO Fastighetsförvaltning AB

    Etablerat 1987 · 39 år

    Välkommen till ARKAMO Fastighetsförvaltning AB – vi har erbjudit professionella totalentreprenadtjänster i Nacka sedan 1987. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Stockholm och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek.

    Fyll i formuläret för att kontakta totalentreprenadfirmor i Nacka.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från ARKAMO Fastighetsförvaltning AB— och fler företag i Nacka

    Vad ska byggas? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Nacka.

    Etablerat 1987 · Aktiebolag · Nacka

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Nacka.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Aktivt företag med offentlig årsredovisning
    Senaste årsredovisning 2020 hämtad från Bolagsverket. Registrerat bolag med organisationsnummer.
    Om verksamheten

    ARKAMO Fastighetsförvaltning AB på 30 sekunder

    Välkommen till ARKAMO Fastighetsförvaltning AB – vi har erbjudit professionella totalentreprenadtjänster i Nacka sedan 1987. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Stockholm och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 556290-8912 och har varit verksamt i Stockholm sedan 1987 – 39 år i branschen. Verksamheten inom totalentreprenad har sin bas i Stockholm. ARKAMO Fastighetsförvaltning AB – din partner för totalentreprenad i Nacka. Ring oss eller skicka en förfrågan direkt från denna sida.

    KommunNacka
    LänStockholm
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Nacka. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med totalentreprenad

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Ekonomi

    Räkenskapsår 2020

    Bolagsverket
    Nettoomsättning
    0 kr
    —
    Resultat e. finansp.
    −2 tkr
    -6.7 %vs föreg.
    Vinstmarginal
    —
    —
    Medelantal anställda
    —
    —
    Omsättning & marginal — 2016–2020
    Omsättning Senaste år Vinstmarginal
    Stapeldiagram, omsättning per räkenskapsår: 2016 0 kr, 2017 0 kr, 2018 0 kr, 2019 0 kr, 2020 0 kr.0011120162017201820192020
    Bokslut · 5 år i översiktBelopp i tkr
    Post20202019201820172016
    Rörelseresultat (EBIT)−2−2———
    Resultat efter finansposter−2−200−30
    Årets resultat−2−2———
    Summa tillgångar35———
    Eget kapital−296−294———
    Långfristiga skulder194194———
    Finansiella nyckeltal 2020
    Soliditet
    -10113.8 %
    Låg
    Kassalikviditet
    0 %
    Ansträngd
    Avkastning eget kapital
    0.7 %
    Svag
    Skuldsättningsgrad
    -1.01
    Låg skuldsättning
    Källa: Bolagsverket öppna årsredovisningar. Belopp i tkr om inget annat anges. Räkenskapsår 2020 (avslut 2020-12-31).
    Branschen

    Husbyggnad

    Företag i Sverige
    13 397
    Medianomsättning
    6.9 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Arbetsområde

    Nacka och kringkommuner

    Baserat på företagets placering i Nacka är ARKAMO Fastighetsförvaltning AB sannolikt tillgänglig för projekt i dessa 23 kommuner inom pendlingsavstånd.

    Baserat på pendlingsstatistik från SCB
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om ARKAMO Fastighetsförvaltning AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Nacka

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    totalentreprenad i Nacka

    Jämför totalentreprenad i Nacka innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01SAServeline Scandinavia AktiebolagSedan 2004Inget betyg ännu
    2. 02HSHill Svenska ABSedan 2006Inget betyg ännu
    3. 03VBVikingshill Bygg ABSedan 2010Inget betyg ännu
    4. 04SBSvensk Banproduktion ABSedan 2011Inget betyg ännu
    5. 05SVSverigelots ABSedan 2012Inget betyg ännu
    6. 06CTCremag Trading ABSedan 2013Inget betyg ännu
    7. 07PRPriomera ABSedan 2017Inget betyg ännu
    8. 08CEChrilles Entreprenad ABSedan 2025Inget betyg ännu
    Se alla totalentreprenad i Nacka
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    ARKAMO Fastighetsförvaltning AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer556290-8912
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat1987
    Aktiekapital100 000 kr
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Räkenskapsperiodjan – dec
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 1 månad sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    ARKAMO Fastighetsförvaltning AB utgår från Nacka

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Gamla Värmdövägen 13, 2tr, 131 37 Nacka
    Län
    Stockholm
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånARKAMO Fastighetsförvaltning ABoch andra firmor i Nacka

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas