Hoppa till innehåll
    AA
    Arnbergs Dyk & Anläggning AB

    Arnbergs Dyk & Anläggning AB

    Etablerat 2022 · 4 år

    Vi på Arnbergs Dyk & Anläggning AB är specialister inom trädgårdsanläggning i Kalmar. Som kan vi erbjuda en personlig kontakt och flexibilitet som större företag ofta saknar.

    Fyll i formuläret för att kontakta trädgårdsanläggningfirmor i Torsås.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Arnbergs Dyk & Anläggning AB— och fler företag i Torsås

    Vad ska göras i trädgården? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Torsås.

    Etablerat 2022 · Aktiebolag · Torsås

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Torsås.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Arnbergs Dyk & Anläggning AB på 30 sekunder

    Vi på Arnbergs Dyk & Anläggning AB är specialister inom trädgårdsanläggning i Kalmar. Som kan vi erbjuda en personlig kontakt och flexibilitet som större företag ofta saknar. Varje kund är viktig för oss och vi lägger stor vikt vid att leverera resultat som överträffar förväntningarna. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 559402-0785 och har varit verksamt i Kalmar sedan 2022 – 4 år i branschen. Verksamheten inom trädgårdsanläggning har sin bas i Kalmar. Välj Arnbergs Dyk & Anläggning AB för ditt nästa trädgårdsanläggningprojekt i Kalmar. Vi erbjuder fri offert och rådgivning – hör av dig redan idag.

    KommunTorsås
    LänKalmar
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Torsås. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med trädgårdsanläggning

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Branschen

    Rivning & markarbete

    Företag i Sverige
    8 621
    Medianomsättning
    7.2 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Arnbergs Dyk & Anläggning AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Torsås

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    trädgårdsanläggning i Torsås

    Jämför trädgårdsanläggning i Torsås innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01EAEKO TRÄD I APPLERYDSedan 20225,03 omdömen
    2. 02ETEko Träd Torsås ABSedan 20255,03 omdömen
    3. 03FAFridolfsson Skog & AllserviceSedan 20155,01 omdöme
    4. 04TOTorsnet ABSedan 1979Inget betyg ännu
    5. 05CTChaffisen i Torsås ABSedan 2006Inget betyg ännu
    6. 06KSKoi Sweden ABSedan 2019Inget betyg ännu
    7. 07GBGolf Concept Blekinge ABSedan 2022Inget betyg ännu
    8. 08CAChristian Nilsson Gräv & AnläggningSedan 2022Inget betyg ännu
    Se alla trädgårdsanläggning i Torsås
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Arnbergs Dyk & Anläggning AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer559402-0785
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat2022
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 1 månad sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Arnbergs Dyk & Anläggning AB utgår från Torsås

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Norra Gullabo 107, 385 91 Torsås
    Län
    Kalmar
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånArnbergs Dyk & Anläggning ABoch andra firmor i Torsås

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas