Hoppa till innehåll
    GI
    Gränsfors Bygg & Industri AB

    Gränsfors Bygg & Industri AB

    Etablerat 2011 · 15 år

    Letar du efter en pålitlig plåtslagarefirma i Bergsjö? Gränsfors Bygg & Industri AB hjälper dig gärna. Kvalitet och professionalism genomsyrar allt vi gör.

    Fyll i formuläret för att kontakta plåtslagarefirmor i Bergsjö.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Gränsfors Bygg & Industri AB— och fler företag i Bergsjö

    Vad ska göras med taket? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Bergsjö.

    Etablerat 2011 · Aktiebolag · Bergsjö

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Bergsjö.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Gränsfors Bygg & Industri AB på 30 sekunder

    Letar du efter en pålitlig plåtslagarefirma i Bergsjö? Gränsfors Bygg & Industri AB hjälper dig gärna. Kvalitet och professionalism genomsyrar allt vi gör. Vi tror på att göra rätt från början, och varje projekt får den omsorg och uppmärksamhet det förtjänar. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 556852-4408 och har varit verksamt i Gävleborg sedan 2011 – 15 år i branschen. Verksamheten inom plåtslagare har sin bas i Nordanstig kommun, Gävleborg. Oavsett om du planerar en mindre renovering eller ett större projekt hjälper vi på Gränsfors Bygg & Industri AB dig hela vägen. Vi utför plåtslagare i hela Gävleborg.

    KommunNordanstig
    LänGävleborg
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Bergsjö. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med plåtslagare

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Branschen

    Annan specialiserad bygg

    Företag i Sverige
    6 123
    Medianomsättning
    8.7 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Gränsfors Bygg & Industri AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Bergsjö

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    plåtslagare i Bergsjö

    Jämför plåtslagare i Bergsjö innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01AGAll service Gränsfors ABSedan 20115,03 omdömen
    2. 02OBOC Bergsjö ABSedan 20214,2507 omdömen
    3. 03WAWIKSTRÖMS ISOL & PLÅT I GNARP AktiebolagSedan 1989Inget betyg ännu
    4. 04NANjutångers Ventilationsrekonditionering AktiebolagSedan 1991Inget betyg ännu
    5. 05EMEddie's Allkonstruktion & MaskinSedan 2008Inget betyg ännu
    6. 06SMSVELIN Svets & Montage ABSedan 2021Inget betyg ännu
    Se alla plåtslagare i Bergsjö
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Gränsfors Bygg & Industri AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer556852-4408
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat2011
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 1 månad sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Gränsfors Bygg & Industri AB utgår från Bergsjö

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Vade 162, 829 53 Bergsjö
    Län
    Gävleborg
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånGränsfors Bygg & Industri ABoch andra firmor i Bergsjö

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas