Hoppa till innehåll
    NF
    Nalbins förvaltning AB

    Nalbins förvaltning AB

    Etablerat 2020 · 6 år

    Vi på Nalbins förvaltning AB är specialister inom totalentreprenad i Jönköping. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Jönköping och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek.

    Fyll i formuläret för att kontakta totalentreprenadfirmor i Mullsjö.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Nalbins förvaltning AB— och fler företag i Mullsjö

    Vad ska byggas? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Mullsjö.

    Etablerat 2020 · Aktiebolag · Mullsjö

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Mullsjö.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Nalbins förvaltning AB på 30 sekunder

    Vi på Nalbins förvaltning AB är specialister inom totalentreprenad i Jönköping. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Jönköping och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 559283-9749 och har varit verksamt i Jönköping sedan 2020 – 6 år i branschen. Verksamheten inom totalentreprenad har sin bas i Jönköping. Välj Nalbins förvaltning AB för ditt nästa totalentreprenadprojekt i Jönköping. Vi erbjuder fri offert och rådgivning – hör av dig redan idag.

    KommunMullsjö
    LänJönköping
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Mullsjö. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med totalentreprenad

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Branschen

    Husbyggnad

    Företag i Sverige
    13 397
    Medianomsättning
    6.9 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Arbetsområde

    Mullsjö och kringkommuner

    Baserat på företagets placering i Mullsjö är Nalbins förvaltning AB sannolikt tillgänglig för projekt i dessa 5 kommuner inom pendlingsavstånd.

    Baserat på pendlingsstatistik från SCB
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Nalbins förvaltning AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Mullsjö

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    totalentreprenad i Mullsjö

    Jämför totalentreprenad i Mullsjö innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01ASAxtorp SunhouseSedan 1999Inget betyg ännu
    2. 02AVAvenio ABSedan 2008Inget betyg ännu
    3. 03NSNalbin Skogsentreprenad ABSedan 2010Inget betyg ännu
    4. 04SESvarteskogens Entreprenad ABSedan 2011Inget betyg ännu
    5. 05IEIrvefors Entreprenad ABSedan 2019Inget betyg ännu
    6. 06NENyborgs Entreprenad ABSedan 2020Inget betyg ännu
    7. 07GKGrahns konsulttjänst ABSedan 2021Inget betyg ännu
    8. 08MTMikael Blixt Maskin & Transport ABSedan 2025Inget betyg ännu
    Se alla totalentreprenad i Mullsjö
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Nalbins förvaltning AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer559283-9749
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat2020
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 1 månad sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Nalbins förvaltning AB utgår från Mullsjö

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Bjurbäcks gård, 565 92 Mullsjö
    Län
    Jönköping
    Orter inom pendlingsavstånd
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånNalbins förvaltning ABoch andra firmor i Mullsjö

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas