Hoppa till innehåll
    ÖP
    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB

    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB

    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB erbjuder fasadrenoveringtjänster av högsta kvalitet till kunder i Piteå och hela Norrbotten. Som kan vi erbjuda en personlig kontakt och flexibilitet som större företag ofta saknar.

    Fyll i formuläret för att kontakta fasadrenoveringfirmor i Piteå.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB— och fler företag i Piteå

    Vad ska göras med fasaden? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Piteå.

    Aktiebolag · Piteå

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Piteå.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB på 30 sekunder

    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB erbjuder fasadrenoveringtjänster av högsta kvalitet till kunder i Piteå och hela Norrbotten. Som kan vi erbjuda en personlig kontakt och flexibilitet som större företag ofta saknar. Varje kund är viktig för oss och vi lägger stor vikt vid att leverera resultat som överträffar förväntningarna. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 556700-2554. Verksamheten inom fasadrenovering har sin bas i Norrbotten. Behöver du hjälp med fasadrenovering i Piteå? Kontakta Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB för en kostnadsfri konsultation och offert. Vi ser fram emot att höra från dig!

    KommunPiteå
    LänNorrbotten
    I ledningen2 personer
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Piteå. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med fasadrenoveringar

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Företagsledning

    Personer som driver Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB

    NÖ
    Nils Mikael Öberg
    Styrelseledamot
    Ur Bolagsverkets register
    BY
    Byggkatalogen
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Piteå

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    fasadrenoveringar i Norrbotten

    Jämför fasadrenoveringar i Norrbotten innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01TMTjänster - Piteå Montage ABPiteåInget betyg ännu
    2. 02FMFasadmålning och yttre målning av fastigheter - Vana MåleriPiteåInget betyg ännu
    3. 03FPFasadrenovering – Skorstensrenovering - Umeå Mur & Puts ABKirunaInget betyg ännu
    4. 04UPUMEÅ MUR & PUTS ABKirunaInget betyg ännu
    5. 05UPUMEÅ MUR & PUTS ABKirunaInget betyg ännu
    6. 06UPUMEÅ MUR & PUTS ABLuleåInget betyg ännu
    Se alla fasadrenoveringar i Norrbotten
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer556700-2554
    BolagsformAktiebolag
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 5 månader sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Öbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå AB utgår från Piteå

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Piteå
    Län
    Norrbotten
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånÖbergs Måleri och Fasadrenoveringar i Piteå ABoch andra firmor i Piteå

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas