Hoppa till innehåll
    VA
    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag

    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag

    Etablerat 1975 · 51 år

    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag i Vårgårda – din lokala expert inom stål & svetsarbete. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Västra Götaland och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek.

    Fyll i formuläret för att kontakta firmor inom stål & svetsarbete i Vårgårda.

    Kostnadsfritt Inga förpliktelser Du väljer själv

    Förfrågan går via BraByggfirmor — 200 000+ registrerade bygg- och hantverksföretag med organisationsnummer.

    Uppgifterna kommer ur Bolagsverkets företagsregister

    Steg 1 av 4: Projekt

    Projekt

    Detaljer

    Tid & budget

    Kontakt

    Få offert från Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag— och fler företag i Vårgårda

    Vad behöver du hjälp med? (obligatoriskt)

    Välj ett eller flera — du beskriver detaljerna i nästa steg.

    Gratis · korta frågor · inga förpliktelser

    Vi skickar din förfrågan till flera byggföretag i Vårgårda.

    Etablerat 1975 · Aktiebolag · Vårgårda

    Så funkar det

    1. 01

      Beskriv jobbet

      Några snabba frågor om vad som ska göras, var och ungefär när. Det tar under en minut och kostar ingenting.

    2. 02

      Firmorna får din förfrågan

      Vi skickar den vidare till registrerade byggfirmor med organisationsnummer som utför den här sortens jobb i Vårgårda.

    3. 03

      Du väljer — eller låter bli

      Firmorna hör av sig med sina prisförslag. Du jämför i lugn och ro och bestämmer själv vem du vill gå vidare med. Eller ingen alls.

    Om verksamheten

    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag på 30 sekunder

    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag i Vårgårda – din lokala expert inom stål & svetsarbete. Vi värdesätter långsiktiga kundrelationer i Västra Götaland och lägger lika stor omsorg på varje uppdrag, oavsett storlek. Bolaget är registrerat hos Bolagsverket under organisationsnummer 556190-3351 och har varit verksamt i Västra Götaland sedan 1975 – 51 år i branschen. Verksamheten inom stål & svetsarbete har sin bas i Västra Götaland. Välj Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag för ditt nästa stål & svetsarbeteprojekt i Västra Götaland. Vi erbjuder fri offert och rådgivning – hör av dig redan idag.

    KommunVårgårda
    LänVästra Götaland
    I ledningen7 personer
    Vad kostar ditt projekt?

    Beskriv jobbet en gång och jämför prisförslag från firmor i Vårgårda. Kostnadsfritt och utan förpliktelser.

    Läs innan du beställer

    Så lyckas du med stål & svetsarbete

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Företagsledning

    Personer som driver Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag

    JE
    Jörgen Roland Efraimsson
    VD
    Ur Bolagsverkets register
    SA
    Sven Christer Amnehammar
    Styrelseordförande
    Ur Bolagsverkets register
    JO
    Jorgen
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    CH
    Christer
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    EM
    Emil
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    MA
    Martin
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    CA
    Calle
    Kontaktperson
    Ur Bolagsverkets register
    Branschen

    Annan specialiserad bygg

    Företag i Sverige
    6 123
    Medianomsättning
    8.7 mkr
    SCB Branschnyckeltal 2024
    Referensprojekt

    Tidigare uppdrag

    Ansluten firma

    Referensprojekt ingår från Bas

    Visa kunderna vad du byggt — och få förfrågningar i ditt område.

    Se vad Bas kostar
    Frågor & svar

    Vanliga frågor om Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag

    Din företagsprofil

    Är detta ditt företag?

    Du har redan en profil hos oss. Med Bas styr du den — och får jobben:

    • Få förfrågningarna från husägare i ditt område — i stället för att de går till konkurrenterna
    • Välja vilka branscher och orter du vill ha jobb i
    • Första förfrågan är gratis — därefter ingår de i Bas
    Ingår från BasMed Bas styr du dessutom hur profilen möter kunden:
    • Visa logotyp och bilder
    • Lägga upp referensprojekt
    • Högre placering i din stad och bransch
    Skaffa Bas — 299 kr/mån Betalas med kort · dras månadsvis · avsluta före nästa dragning så dras inget mer

    Byggjobb nära Vårgårda

    Öppna förfrågningar från husägare. Kontaktuppgifterna låses upp när du beställer.

    stål & svetsarbete i Vårgårda

    Jämför stål & svetsarbete i Vårgårda innan du bestämmer dig

    Ett bra pris känner man igen först när man sett två till. Här är firmorna i samma bransch och område, sorterade på betyg.

    1. 01DMD.Gustafssons MaskintjänstSedan 2008Inget betyg ännu
    2. 02VSVårbus Svetsaren ABSedan 2017Inget betyg ännu
    3. 03SBSvenssons Betonggrunder ABSedan 2018Inget betyg ännu
    4. 04MLMLsvetsserviceSedan 2018Inget betyg ännu
    5. 05BBBetongen Boys ABSedan 2021Inget betyg ännu
    6. 06ABAnderssons Betonghåltagning ABSedan 2022Inget betyg ännu
    7. 07JAJonstorps AllserviceSedan 2022Inget betyg ännu
    8. 08BHBetonggrunden Holding ABSedan 2025Inget betyg ännu
    Se alla stål & svetsarbete i Vårgårda
    Bra att veta

    Innan du skriver på

    Hellre fråga än gissa? Beskriv jobbet en gång — firmorna räknar på det.
    Officiella uppgifter
    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag
    BOLAGSVERKET
    Organisationsnummer556190-3351
    BolagsformAktiebolag
    Registrerat1975
    UppgiftskällaBolagsverkets företagsregister
    VDJörgen Roland Efraimsson
    StyrelseordförandeSven Christer Amnehammar
    Källa
    Bolagsverket
    All företagsdata uppdateras automatiskt från svenska myndighetskällor.
    Senast uppdaterad 5 månader sen.
    Datakvalitet100%
    Plats

    Vårgårda Svets & Smide Aktiebolag utgår från Vårgårda

    Kort väg till jobbet betyder oftast snabbare start och lägre resekostnad i offerten. Beskriv projektet så får du pris från firmor som faktiskt är i närheten.

    Adress
    Wallentinsvägen 15, 447 37 Vårgårda
    Län
    Västra Götaland
    Behöver du hjälp med ett projekt?

    Få offerter frånVårgårda Svets & Smide Aktiebolagoch andra firmor i Vårgårda

    Beskriv ditt projekt på 30 sekunder. Så funkar offertjämförelse.

    Kostnadsfritt för dig som beställareIngen bindning och inget avtalDu väljer själv — eller ingen alls
    För byggfirmor

    Nya jobb

    Husägare som vill ha jobbet gjort. Se förfrågan gratis — kontakten ingår i Bas.

    Se alla öppna förfrågningar

    Vill du ha kontakten direkt? Teckna Bas